Hızlı Servis, Garantili Hizmet!

Çanak anten, uydu alıcısı, merkezi uydu sistemleri kurulumu ve tamir servisi. Fiyatlar hakkında bilgi almak veya servisle görüşmek için lütfen arayın.
Kayseri çanak anten kurulumu, uydu servisi, uyducu, merkezi udyu sistemleri

Uzman Ekip

Hızlı Servis

Garantili Hizmet

7/24 Çağrı Merkezi

Yüksek Memnuniyet

Memnuniyet Odaklı Hizmet

Asel Elektronik 1

Asel Elektronik olarak her zaman müşterinin yanındayız. Çanak anteni, uydu alıcısı ve merkezi uydu sistemlerinin kurulumu ve tamirinde %100 müşteri memnuniyeti hedefliyoruz. Satışını sunduğumuz ürünler ve bunların montaj ve tamir hizmetleri garantili olup, aksilik çıkması durumunda sorgusuz sualsiz değişim sağlıyoruz.

Bizimle iletişime geçmeniz durumunda, 45 dakika içerisinde adresinize servis ekibimizi göndererek gerekli montaj ve tamir işlemlerini yapıyoruz. Kocasinan, Melikgazi, Talas ve Hacılar ilçeleri başta olmak üzere, Kayseri'nin bütün ilçelerine servis hizmeti veriyoruz. 

Çanak anten, uyducu, merkezi uydu sistemleri tamircisi hizmetler

Çanak Anten Kurulumu, Merkezi Uydu Sistemleri, Uydu Tamircisi, Uyducu

Hemen servis, profesyonel ve garantili hizmet. Çanak anten kurulumu, merkezi uydu sistemi kurulumu, uydu alıcısı kurulumu ve bunların tamir bakım hizmeti veriyoruz. Servisle görüşmek için lütfen arayın.
0542 172 74 38

Hizmetlerimiz

Çanak Anten Kurulumu Servisi

Çanak Anten Kurulumu

Çanak anten kurulum ve montaj hizmetini çok kısa süre içerisinde tamamlayarak, sağlam ve uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

Merkezi Uydu Sistemleri Servisi

Merkezi Uydu Sistemleri

Merkezi uydu sistemi kurulumu ve mevcut merkezi uydu sisteminizdeki arıza için bizden profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Uydu Alıcısı Fiyatları ve Çeşitleri

Uydu Alıcısı Fiyatları

En çok tercih edilen 4K, Full HD ve SD uydu alıcısı çeşitleri. Bütün ürünlerimiz garantili olup, sorgusuz sualsiz değişim ve iade sağlanmaktadır.

Uydu Tamircisi Servisi

Uydu Tamircisi

Çanak anten ve uydu alıcısında ortaya çıkan sorunları anında çözüyoruz. Uydu tamircisi hizmeti için lütfen bizi arayın.

Uydu Servisi Hizmeti

Uydu Servisi

Uydunuzda karşılaşabileceğiniz her türlü sorun ve arıza için uydu servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz, kesintisiz hizmet vermektedir.

Kayseri Uyducu Servisi

Kayseri Uyducu

Kayseri uyducu olarak uzun yıllardır hizmet veriyor ve yapmış olduğumuz işlemlerde yüksek memnuniyet sağlıyoruz.

Asel Elektronik Çanak Anten ve Uydu Servisi
Sahabiye Mah. Mesken Sk. No:2C Kocasinan, Kayseri
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar08:00 – 21:00
0542 172 74 38

Çanak Anten ve Uydu Ayarlama

Çanak Anten ve Uydu Ayarlama Kayseri

Evinize, iş yerinize veya bağınıza çanak anten montajı yapmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Kayseri'in her yerine çanak aten ayarlama ve uydu ayarlama hizmeti veriyoruz. Çanak anten, kablo, LNB ve tüm merkezi uydu sitemleri parçalarının satışını yapıyoruz. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda, bir saat içerisinde adresinize servis ekibimizi yönlendirerek, çanak aten montajı ve uydu ayarlama işlemlerini özenle yapıyoruz.

Çanak Anten Fiyatları

Çanak Anten Fiyatları Kayseri

Asel Elektronik olarak, uygun fiyatlara kaliteli ve uzun ömürlü çanak anten satışı yapmaktayız. En çok tercih edilen çanak anten fiyatları 100 TL ile 300 TL arasında değişim göstermektedir. Bununla birlikte çanak antenin yanında kullanılacak malzemelerde çanak anten fiyatlarını etkilemektedir. 70lik çanak anten fiyatları, 90lık çanak anten fiyatları ve 120lik çanak aten fiyatları hakkında bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin. 

Uydu Alıcısı Fiyatları

Uydu Alıcısı Fiyatları Kayseri

Full HD ve 4k uydu alıcıları rekabetçi fiyatlarla Asel Elektronikte! Görüntü kalitesi mükemmel, kanal geçişleri hızlı, wifi bağlantı destekli ve kullanışlı kumandalarıyla çok tercih edilen kaliteli ve ucuz uydu alıcıları bizde. Uydu alıcısı fiyatları hakkında daha sağlıklı bilgi almak için lütfen bizi arayın. Size en uygun uydu alıcısını belirleyip, montaj ve ayarlama konusunda da size yardımcı oluruz. Arızalı uydu alıcınız için de bizden tamir hizmeti alabilirsiniz.

Çanak Anten Kurulumu, Uydu Tamircisi

Çanak anten kurulumu, uydu kurulumu gibi işler bilgi ve tecrübe gerektirir. Çanak anten montajı sağlam bir şekilde yapılmalıdır ki kar, yağmur, fırtına gibi iklim koşullarına karşı dayanıklı olsun. Çanak anten ve uydu anteninin nereye kurulduğu da önemli. Balkona kurulması ya da çatıya kurulması, sinyalin daha kalitesini de etkileyerek, daha zayıf veya daha güçlü olmasını sağlayabilir.

Asel Elektronik olarak uzun yıllardır Kayseri'de hizmet veriyoruz. İşinin ehli ekibimizle, bu sektörde profesyonel hizmet veriyoruz. Bizi tercih etmeniz durumunda hem maliyetiniz azalır, daha ucuza daha kaliteli hizmet alırsınız. Hem de çanak anten ve uydu anten sağlam bir şekilde monte edilerek, uzun ömürlü olması sağlanır. Çanak antenler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uydu Tamircisi olarak İldem, Belsin, Mimsin, Erkilet, Gültepe, Anayurt, Erciyesevler, Uğurevler, Yazı Bağları, Anafartalar, Anbar, Boztepe, Yıldırım Beyazıt gibi Kayseri'nin bütün mahallelerine hizmet veriyoruz. Her türlü sinyal yok arızası, kablo arızası, görüntü yok arızası ve diğer bütün arızalar için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Uydu Antenleri elektromanyetik dalgaları toplayarak bunları uydu alıcısına gönderirler. Hava şartlarından etkilenen uydu antenleri, zaman zaman arıza verebilirler. Bu durumda panik yapmamak gerekir, çünkü Asel Elektronik olarak sorunu anında çözebiliriz.

Günümüzde çatı antenleri yerlerini, hızlı bir şekilde uydu antenlerine bırakmaktalar. Bu sistemler çanak, LNB ve uydu alıcısından oluşmaktadır. Uydu alıcısı sistemin tamamlayıcısı ve en önemli elemanıdır. Bu yüzden uydu alıcısını tanımak ve kullanabilmek artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Bu cihazlar zamanla arıza verebilmekte veya zaman zaman yazılımlarının güncellenmesi gerekmektedir. Bundan dolayı gerek donanımdan, gerekse yazılımdan kaynaklanan arızalarla karşılaşabilmekteyiz. Bu arızaların bir kısmı donanıma müdahale edilerek, bir kısmı da yazılımla düzeltilebilmektedir. Uydu alıcısı ve uydu anteni arızaları hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayın.

Telefon Et