Hızlı Servis, Garantili Hizmet!

Güvenlik kamerası sistemleri. Ücretsiz keşif ve projelendirme, anahtar teslim kurulum, en çok tercih edilen garantili cihazlar. Bilgi için lütfen bizi arayın.
Kayseri güvenlik kamera sistemleri servisi Asel Elektronik

Uzman Ekip

Hızlı Servis

Garantili Hizmet

7/24 Çağrı Merkezi

Yüksek Memnuniyet

Memnuniyet Odaklı Hizmet

Asel Elektronik 1

Eviniz ve iş yeriniz için profesyonel güvenlik kamerası kurulumu ve güvenlik kamerası tamir hizmeti. Kayseri genelinde alanında uzman ekibimizle kamera sistemleri kurulumu gerçekleştiriyoruz. Kaliteden ödün vermeyerek, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. Her bütçeye ve ihtiyaca hitap eden paketler sunuyoruz.

Asel Elektronik olarak; ister küçük bir güvenlik sistemine, ister büyük, tam entegre bir kamera sistemi kurulumuna ihtiyacınız olsun, size güvenilir, kaliteli ve özel bir hizmet sunabiliyoruz. Stresi azaltmak ve mülkünüzü daha güvenli hale getirmek için buradayız. Güvenliğinizi nasıl üst düzeyde tutabileceğiniz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Kayseri güvenlik kamerası kurulumu ve sevisi

Güvenlik Kamera Sistemleri Kurulumu,
Tamir ve Bakım Hizmeti

Sektörde kapsamlı deneyim ve tecrübeye sahip olan Asel Elektronik Kayseri geneline güvenlik kamerası kurulumu ve bakımı hizmeti vermektedir. Her bütçeye uygun ev ve iş yeriniz için çok tercih edilen ve uzun ömürlü güvenlik kamera sistemleri sunuyoruz.

0542 172 74 38
Güvenlik kamerası kurulumu, tamir ve bakım servisi

Güvenlik Kamera Sistemleri

Asel Elektronik olarak müşterilerimize uygun fiyata güvenilir ve etkin hizmetler sunmak için son derece gayret gösteriyoruz. Güvenlik kamera sistemleri kurulumu ve bakımı için en son teknolojiyi kullanıyoruz. Kayseri genelinde hem ev hem de iş yeri için kurulumunu yaptığımız güvenlik kamera sistemlerinin başlıca özellikleri şöyledir:

  • Tüm hava koşullarına karşı dayanıklı
  • Zifiri karanlıkta 40 metre görüş mesafesi
  • Gündüz canlı renkler, geceleri kızıl ötesi ledler
  • Full HD 1080p monitör
  • Hareket algılama özelliği
Telefon Et